Songül Karlı ‘Bu Tabak Kimin?’ ile Ekranlara Dönüyor

Yeni sezonda yayında olması beklenen “Bu tabak kimin” yemek programının sunucusu Songül Karlı, seyircisiyle hafta içi her gün ekranlarda buluşacak.

Oyuncu, sunucu ve şarkıcı olan Songül Karlı, yeni sezonda televizyon ekranlarına geri dönüyor. Karlı, Fox TV’de yayınlanacak olan “Bu Tabak Kimin?” adlı programın sunuculuğunu üstleniyor ve hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor.

Yarışmanın ilk bölümü 4 Eylül’de ekranlarda olacak ve tanıtımı sosyal medyada büyük ilgi çekti.

4 Eylül’de ilk bölümüyle ekranlarda

Programda, her gün iki kişiden oluşan iki takım yemek hazırlayacak. Bu takımların her biri beş kişiden oluşuyor. Diğer yarışmacılar ise yapılan yemeğin hangi takıma ait olduğunu bilmeksizin ellerinde bulunan 1500 lirayı en beğendikleri tabağa istedikleri gibi dağıtma hakkına sahip olacaklar. Bu şekilde, rakip veya kendi takımlarından yarışmacılar, en beğendikleri tabağın sahibine ödül kazandırmış olacaklar.

Her haftanın sonunda kazanan takım, o hafta boyunca topladığı ödülü kazanacak. Ancak kaybeden takımın, kaybettikleri paralar ellerinden alınarak ayın en çok kazanan yarışmacısına verilmek üzere bir kutuda toplanacak. Ay sonunda ise bu kutudaki ödül, final yarışında birinci olan tek bir yarışmacıya verilecek.

Songül Karlı Kimdir ?

Songül Karlı, Türk televizyon sunucusu, şarkıcı ve oyuncudur. 1973 yılında Sivas, Türkiye’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra televizyon kariyerine adım atmıştır.

Songül Karlı, Türk televizyonlarında özellikle sunuculuk yapmıştır. “Söylemezsem Olmaz” adlı televizyon programı ile tanınmıştır. Ayrıca şarkıcılık kariyeri de bulunmaktadır ve bazı müzik albümleri yayınlamıştır. Sinema ve dizi oyunculuğu da yapmıştır.

Songül Karlı, televizyon ve eğlence dünyasındaki kariyeriyle Türkiye’de tanınmış bir isimdir.

Yorum yapın