CS2 Sınırlı Test Daveti Nasıl Alınır? Counter Strike 2 Ne Zaman Çıkacak?

Oyunseverler, Counter-Strike 2’nin ne zaman piyasaya sürüleceğini merakla bekliyorlar. Valve, Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oyununda özel bir statüye sahip olan bazı kullanıcılara

CS2 erişimini sunmaya başladı.

Sınırlı test davetinde, “Bu test, CS2’nin çeşitli kullanıcı yapılandırmalarında bazı özelliklerini değerlendirmek, sunucu altyapısını test etmek ve geri bildirim toplamak amacıyla yapılmaktadır” ifadeleri yer alıyor.

Counter-Strike resmi hesabı üzerinden yapılan bir açıklamada, “Bugün itibarıyla, Counter-Strike 2’de kişisel becerilerinizi kesin bir şekilde ölçebileceğiniz CS Rating’i tanıtıyoruz. Bölgesel ve dünya liderlik tabloları sayesinde tam olarak nerede olduğunuzu görebileceksiniz.

CS 2 HARİTA BAŞINA BECERİ GRUPLARI

CS2’nin rekabetçi modu artık harita bazında beceri gruplarını içeriyor, böylece oyuncular favori haritalarında ustalaşma fırsatı buluyorlar.

Counter-Strike 2’de, kazananı belirlemek için uzatmalarla birlikte 12 turun olduğu yarılara dönüşen maçlar yapılıyor.

CS 2 SINIRLI TEST DAVETİ NASIL ALINIR?

Counter-Strike, Sınırlı Test’e mümkün olduğunca fazla uygun oyuncuyu davet etmeyi hedefliyor. Bu daveti alabilmek için oyuncuların CS:GO Prime statüsüne sahip olmaları, aktif bir rekabetçi beceri grubuna sahip olmaları ve resmi eşleştirme oyunlarının çoğunu Sınırlı Test’in mevcut olduğu bölgelerden birinde oynamış olmaları gerekmektedir.

CS 2 DE INFERNO HARİTASI EKLENDİ

Counter-Strike, yeniden restore edilen de_inferno haritasını CS2 oyununa eklediğini duyurdu.

CS 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Şu an için CS2’nin resmi bir çıkış tarihi açıklanmış değil. Ancak CS2, rütbesi açık ve Seçkin hesaba sahip olan herkes için erişilebilir hale getirilmiştir.

Yorum yapın