Samsun okullar tatil mi? Samsun bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan iller listesi!

Kar yağışının mart ayına rağmen etkisini göstermesi ile birlikte Samsun okullar tatil mi? Sorusu, öğrenciler tarafından merak edilmekte ve araştırılmakta. Öğrenciler Samsun bugün okullar tatil mi, değil mi merak ediyor ve bu sebeple internet üzerinde Samsun okullar tatil mi? Sorusunu araştırıyor. Peki, Samsun okullar tatil mi? Samsun bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan iller listesi!

Samsun okullar tatil mi? Sorusu, özellikle kar yağışının birçok ilde etkisini göstermesi ile birlikte en çok merak edilen ve öğrenciler başta olmak üzere birçok kişi tarafından arama motorlarında sorgulatılan konular arasında yer alıyor. Öğrenciler ve veliler resmi açıklamalar ile birlikte Samsun okullar tatil mi? Sorusuna yanıt aramakta. Peki, Samsun okullar tatil mi? Samsun bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan iller listesi!

BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ?

Kar yağışının etkisi gösterdiği illerde eğitim öğretime ara verildi. Buzlanma ve soğuk havanın etkisi gösteren illerde 30 Mart Perşembe günü eğitim ve öğretime bu nedenle ara verildi.

SAMSUN’DA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ, DEĞİL Mİ 2023?

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yoğun kar nedeniyle Salıpazarı’ndaki bazı okullarda eğitime ara verildiğini duyurdu. İşte 30 Mart okulların tatil olduğu o iller;

Gümüşhane

Ordu

Yozgat

Nevşehir

Samsun

Samsun

Sivas

Muş

Erzincan

Giresun

Belirtilen illerde yapılan resmi açıklamalar dahilinde 30 Mart Perşembe günü bazı illerde eğitim ve öğretime ara verilmiştir.

Emir Ceran Gündem Editörü – [email protected] Haberler.com – Gündem

Gündem Eğitim Haberler

Yorum yapın