Wanda Nara, Türkiye’yi çok sevdi! Yaptığı paylaşımla taraftarla arasını düzeltti

Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, “Icardi Türkiye’de kalacak mı?” sorusuna, Galatasaray formalı pozuyla cevap verdi. Paylaşımına kalp ve aslan emojisi ekleyen Wanda, Galatasaraylı taraftarları sevince boğdu. Icardi’nin performansını etkilediğine yönelik eleştiri alan Wanda, bu paylaşımla buzları eritti.

Galatasaray‘ın sezon başında PSG’den kiraladığı Mauro Icardi, bu sezon gösterdiği performansla taraftarın sevgilisi oldu. Arjantinli yıldızın takımda kalmasını isteyen taraftarlar, Icardi ve eşi Wanda Nara’yı mesaj yağmuruna tutuyor.

FORMALI POZUNU PAYLAŞTI

Instagram’dan kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Wanda Nara, bir taraftarın “Icardi’nin geleceği ne olacak? Türkiye de mi kalacak?” mesajına Galatasaray forması giydiği fotoğrafla cevap verdi.

ASLAN EMOJİSİ

Bu fotoğrafa kalp ve aslan emojisi ekleyen Wanda, futbolcunun geleceğiyle ilgili de mesajı verdi. Kariyerine Galatasaray’da devam etmek isteyen Icardi için son sözü yönetim söyleyecek.

Ömer Özarslan Spor editörü Haberler.com – Spor

Mauro Icardi Galatasaray Wanda Nara Spor Haberler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Marşlarla yürüyen Galatasaraylıların önüne Fenerbahçe formasıyla çıktı! Sonrasında yaşananlar bomba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir