Tom Cruise, “En İyi Performans” Ödülünü Uçak Kullanırken Kabul Etti! [Video]

Top Gun: Maverick’teki performansıyla MTV’nin ödülüne layık görülen Tom Cruise, ödülü uçak kullanırken kabul etti.

Aksiyon dünyasının baş tacı Tom Cruise, havadaki uçağın gövdesinde asılı kaldığı en çılgın sahnelerde bile dublör kullanmamasıyla halihazırda kendisini kanıtlamıştı. Bunun da üzerine aktör, daha önce uçak ve helikopter kullanma lisansının bile bulunduğunu açıklamıştı.

Son olarak Top Gun: Maverick filminde karşımıza çıkan aktör, bu filmdeki performansıyla MTV Ödülleri’nde “En iyi performans” ödülüne layık görüldü. Aksiyonun kralı, ödülü teslim almak için sahneye gelmedi, bunun yerine farklı bir konsepte imza attı.

Tom Cruise, MTV ödülünü uçak kullanırken kabul etti:

Oyuncuların birbirinden yaratıcı videolarla ödülleri kabul ettiği törende Tom Cruise, kendisini zirveye taşıyan bir harekete imza attı. Cruise, ödülü II. Dünya Savaşı döneminde üretilen P-51 Mustang uçağını kullanırken kabul etti.

Üstelik bu uçak, Cruise’un kendi kişisel uçağı:

1994 yılında pilot lisansı alan Cruise, 2001 yılında yukarıdaki videoda gördüğümüz P-51 Mustang uçağını 4 milyon dolar karşılığında satın almıştı. Aynı uçak, Top Gun: Maverick filminin son sahnesinde de yer almış, yine Tom Cruise tarafından uçurulmuştu.

Cruise, bir sonraki filmi için uzaya da çıkıyor:

İLGİLİ HABER

Uzayda Film Çekmeye Hazırlanan Tom Cruise, NASA Astronotuna Merak Ettiklerini Sordu (ISS’in Nasıl Koktuğuna Kadar)

Anneleri Mutlu Edecek Teknolojik Hediye Tavsiyeleri

Yorum yapın