The Marvels’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Marvel Sinematik Evreni’nin 33. filmi olan “The Marvels”ın ilk fragmanı yayınlandı. Film, 10 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek. Uzun süredir üzerinde çalışılan “The Marvels”ın yayınlanan fragmanı, filmin içeriği hakkında ipuçları veriyor.

“Captain Marvel” filminin devamı niteliğinde olan “The Marvels”, Marvel Sinematik Evreni’nin 33. filmi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Filmin odak noktası yine Captain Marvel ve ekibi olacak. Brie Larson’ın Captain Marvel rolünde izleyeceğimiz filmin kadrosunda ayrıca Iman Vellani, Ms. Marvel olarak, Teyonah Parris, Monica Rambeau olarak yer alacak. Samuel L. Jackson ise Nick Fury karakteriyle yeni filmde yer alacak.

“The Marvels” ekibi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, film 10 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek. Daha önce filmin Temmuz ayında vizyona gireceği açıklanmıştı, ancak herhangi bir gecikme beklenmiyor. Ayrıca, filmin yönetmenliğini “Candyman” ve “Little Woods” filmlerinden tanıdığımız Nia DaCosta üstlenecek.

Marvel Evreninde Yeni Bir Dönem Başlatacak ‘Secret Invasion’ın Fragmanı Yayınlandı

The Marvels ile ilgili söyleyebileceklerimiz şimdilik bu kadar. İlerleyen dönemlerde yeni fragmanlar yayınlandığında, bunları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

The Marvels’ın ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorum yapın