Sakarya okullar tatil mi? Sakarya bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan iller listesi!

Kar yağışının mart ayına rağmen etkisini göstermesi ile birlikte Sakarya okullar tatil mi? Sorusu, öğrenciler tarafından merak edilmekte ve araştırılmakta. Öğrenciler Sakarya bugün okullar tatil mi, değil mi merak ediyor ve bu sebeple internet üzerinde Sakarya okullar tatil mi? Sorusunu araştırıyor. Peki, Sakarya okullar tatil mi? Sakarya bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan iller listesi!

Sakarya okullar tatil mi? Sorusu, özellikle kar yağışının birçok ilde etkisini göstermesi ile birlikte en çok merak edilen ve öğrenciler başta olmak üzere birçok kişi tarafından arama motorlarında sorgulatılan konular arasında yer alıyor. Öğrenciler ve veliler resmi açıklamalar ile birlikte Sakarya okullar tatil mi? Sorusuna yanıt aramakta. Peki, Sakarya okullar tatil mi? Sakarya bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan iller listesi!

BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ?

Kar yağışının etkisi gösterdiği illerde eğitim öğretime ara verildi. Buzlanma ve soğuk havanın etkisi gösteren illerde 30 Mart Perşembe günü eğitim ve öğretime bu nedenle ara verildi.

SAKARYA’DA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ, DEĞİL Mİ 2023?

Okulların tatil olduğuna ilişkin Valilik tarafından henüz açıklama gelmedi. İşte 30 Mart okulların tatil olduğu o iller;

Gümüşhane

Ordu

Yozgat

Nevşehir

Samsun

Sivas

Muş

Erzincan

Giresun

Belirtilen illerde yapılan resmi açıklamalar dahilinde 30 Mart Perşembe günü bazı illerde eğitim ve öğretime ara verilmiştir.

Emir Ceran Gündem Editörü – [email protected] Haberler.com – Gündem

Sakarya Gündem Eğitim Haberler

Yorum yapın