Sağlık Bakanı Koca ile gençler arasında gülümseten diyalog

Sağlık Bakanı Koca ile gençler arasında gülümseten diyalog Gençlerden Bakan Koca’ya sosyal medyada ‘etiket’ talebi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, esnaf ziyareti sırasında yanına gelen gençlerle sohbet etti.

Sağlık Bakanı Koca ile gençler arasında gülümseten diyalog

Gençlerden Bakan Koca’ya sosyal medyada ‘etiket’ talebi

ANKARA – Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, esnaf ziyareti sırasında yanına gelen gençlerle sohbet etti. Kendisiyle fotoğraf çekilen bir gencin, ‘ben sizi etiketleyeceğim, siz de beni etiketleyin. Sizin takipçiniz çoktur’ sözleri gülümsetti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Ankara’nın Mamak ilçesinde esnaf ziyareti yaptı. Esnaf ziyareti yaptığı sırada bir grup liseli öğrenci Bakan Koca’nın yanına geldi. Bakan Koca, gençlerle uzun süre sohbet etti. Sohbet sonrası kendisi ile fotoğraf çekilen bir gencin talebi ise Bakan Koca’yı gülümsetti.

Liseli genç, Bakan Koca’ya ben sizi etiketleyeceğim siz de beni etiketleyin, sizin takipçiniz çoktur” dedi. Bakan Koca fotoğraf çektirdiği gence hangi üniversitede eğitim almak istediğini sordu. Genç, Milli Savunma Üniversitesi’nde eğitim planladığını ifade etti.

Bakan Koca gençlere” Sizler geleceğimizsiniz. Bizim biraz daha gençlere inmemiz ve anlamamız gerekiyor. Dünya size göre şekilleniyor. Sizin için uygun olan ortamı ve altyapıyı oluşturup size sahip çıkmamız gerekiyor. Sizden bir tek beklentimiz olmalı. Bu topraklara aidiyet duygusu içinde Mevlana Hazretlerinin söylemi ile pergelin bir ucu topraklarımızda olan bir ucu evrensel, küresel dünyanın bilgisiyle donanmış bir genç olmanız. Bu topraklara aidiyet duygusu içinde, katma değer oluşturma hazzı ve heyecanı içinde olan bir genç olmanızı istiyoruz” dedi.

Bakan Koca, kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen vatandaşların fotoğraf isteğini geri çevirmedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Hülya Keklik – Sağlık

Fahrettin Koca Ankara Sağlık Haberler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Detoks diyeti nedir? 3 günlük detoks diyeti nedir? Detoks diyet listesi? Sıvı detoks diyeti nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir