Ruhlar Bölgesi Serisinin Devam Filmi Insidious: The Red Door’dan İlk Fragman Geldi [Video]

Ruhlar Bölgesi serisinin beşinci filmi olan Insidious: The Red Door, yeni bir fragmanla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni yayınlanan fragmanla beraber görüyoruz ki film, Lambert ailesinin yeni bir şeytani yönünü ortaya çıkarıyor.

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2’den (Insidious: Chapter 2) 10 yıl sonrasını anlatan Insidious: The Red Door‘dan ilk fragman geldi.

İlk filmi 2010 yılında çıkan Ruhlar Bölgesi filminin 5. halkası olan Insidious: The Red Door, Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar’da yaşananlardan 10 yıl sonrasına odaklanıyor. Filmin, 7 Temmuz 2023 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

Eski oyuncular 10 yıl sonra geri dönüyor

“Insidious”un son bölümü Patrick Wilson‘ın ilk yönetmenlik denemesi olarak karşımıza çıkıyor. Orijinal oyuncular Ty Simpkins, Patrick Wilson, Rose Byrne, Andrew Astor ve Lin Shaye filmde geri dönmeye hazırlanıyor. Diğer oyuncular arasında Hiam Abbass, Pete Drager ve Sinclair Daniel yer alıyor.

Senaryo yazarlığını ise serinin yaratıcısı Leigh Whannell‘in öyküsünden yola çıkarak Scott Teems kaleme alıyor. 

Film, ilk olarak 2010 yılında Insidious ismiyle çıkış yaptı. Ardından 2013 yılında Insidious: Chapter 2 ile izleyici karşısına çıktı. Bu filmlerin, doğrudan devamı niteliğinde olacak olan son film Insidious: The Red Door, aynı zamanda kronoloji açısından serinin 5. filmi olacak.

Insidious: The Red Door’un 7 Temmuz 2023‘te Sony Pictures Releasing tarafından sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

Insidious: The Red Door fragmanı için;

Yorum yapın