Netflix’in En Popüler Filmlerinden The Platform’un Devamı Geliyor: İşte Filmden İlk Görseller

Netflix, çıktığında büyük ilgi toplayan İspanyol yapımı filmi The Platform’un devam filminin geleceğini açıkladı. Yeni filmden ilk görseller de bizlerle buluştu.

2019’da çıkış yapan İspanya yapımı korku filmi The Platform, hayranların büyük beğenisini toplayarak kısa sürede tüm dünyada popüler olmuştu. 2020’de Netflix’te yayınlanan film, ilginç konusuyla bunu başarmıştı.

Netflix, dün yaptığı bir paylaşımla filmin hayranlarını sevindirecek bir haber verdi. Şirket, The Platform’un devam filminin geleceğini doğrularken filmden ilk görselleri de paylaştı.

İşte yepyeni bir kadroyla gelecek The Platform 2’den ilk görseller

Netflix, “Hikâye bitmekten çok uzak. Netflix tarihinin en popüler İspanyol filmi olan ve yine Galder Gaztelu-Urrutia tarafından yönetilen The Platform’un devam filmine ilk bakış” ifadelerini kullanarak filmin prodüksiyonunun başladığını duyurdu.

Görüntüler, henüz resmi ismi belli olmayan The Platform 2’de başrolde yer alacak kişileri de görmemizi sağladı. Tamamen yeni bir kadroyla karşımıza çıkacak yapımda, Hovik Keuchkerian ve Milena Smit rol alacak. Bunun yanı sıra orijinal filmdekini andıran bir hücreyi de göreceğimiz görüntülerden anlaşılabiliyor.

İlk filmin yönetmeni Galder Gaztelu-Urrutia’nın imzasını taşıyacak ikinci film hakkında bildiklerimiz şu an için çok az. Çıkış tarihi ve nasıl bir konuya sahip olacağını bilemiyoruz. Ancak prodüksiyonun başlaması ve ilk görüntülerin gelmesi, önümüzdeki aylarda film hakkında daha fazla bilginin paylaşılabileceğini ortaya koyuyor.

Toplumdaki sınıf farklılıklarını farklı bir şekilde ele alan The Platform, dikey şekilde konumlandırılmış, her hücrede iki mahkûmun kaldığı bir hapishanede geçiyordu. Mahkumlara günde sadece bir kez üst kattan aşağıya doğru yemek gönderiliyor, üsttekiler yemeğe ulaşmaya çalışırken aşağıdakiler de vahşileşerek açlıkla mücadele etmeye çalışıyordu.

İLGİLİ HABER

The Walking Dead’in Yan Dizisi Dead City’den Yeni Bir Fragman Geldi [Video]

Anneleri Mutlu Edecek Teknolojik Hediye Tavsiyeleri

Yorum yapın