Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’lu Film “Killers of the Flower Moon”dan İlk Fragman Geldi: Yayın Tarihi de Açıklandı!

Apple TV+’ın sinema sektörüne damga vuracak filmi Killers of the Flower Moon’dan ilk fragman geldi.

Netflix’i geçerek lider içerik platformu olmaya kafayı koyan Apple TV+, bugün bu yoldaki en büyük yapımlarından ‘Killers of the Flower Moon’ın ilk fragmanını yayınladı. Ayrıca filmin yayın tarihi de açıklandı.

Yönetmen koltuğunda Martin Scorsese’nin oturduğu Killers of the Flower, oyuncu kadrosuyla da fazlasıyla ilgi toplamayı başaracak. Film, başrolde Leonardo DiCaprio, Robert De Niro ve Lily Gladstone gibi yıldız isimlere yer veriyor.

Killers of the Flower Moon fragmanı:

Killers of the Flower Moon konusu:

Film, 1920’li yıllarda, ABD’nin Oklahoma eyaletinde petrol zengini Osage Nation üyelerinin öldürüldüğü bir ortamı konu alıyor. David Grann’ın çok satanlar arasına girmeyi başaran aynı isimli kitabından uyarlanan filmde, olaylar sonrasında büyük bir FBI soruşturması başlıyor.

Killers of the Flower Moon oyuncu kadrosu:

Film, Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun yanı sıra Lily Gladstone, Jesse Plemons, Tantoo Cardina, John Lithgow, Brendan Fraser, Cara Jade Mayers ve pek çok isme ev sahipliği yapıyor.

Killers of the Flower Moon yayın tarihi:

Killers of the Flower Moon, 6 Ekim 2023’te Apple TV+’ta yayınlanacak.

İLGİLİ HABER

Apple, Premier League İddialarının Yanında, Bir de Sinema Sektörüne Girmeyi Planlıyor!

Anneleri Mutlu Edecek Teknolojik Hediye Tavsiyeleri

Yorum yapın