John Wick Yönetmeni Duyurdu: Aynı Evrende Geçen Daha Fazla Film Gelebilir

John Wick yönetmeni Chad Stahelski, Wick evreninde geçecek yeni spin-off filmlerinin ilk işaretini verdi.

Son olarak dördüncü filmiyle izleyicilerini besleyen John Wick evreninde beşinci filmin çalışmaları da geçtiğimiz haftalarda başladı. Fakat evrenin artık sadece filmlerden oluşmayacağı, spin-off olan The Continental dizisiyle kesinleşmişti.

Hâl böyle olunca John Wick evreninde geçen yeni spin-off’lar da beklenmeye başlamıştı. Bugün, bir diğer spin-off filmi olacak yeni bir John Wick yapımına da ilk işaret verildi.

John Wick 4 yönetmeni açıkladı: Sofia Al-Azwar’ı konu alan bir film gelebilir!

John Wick 3’te ekranlara veda eden ve Wick ile arası pek de olmayan Sofia Al-Azwar’ın geri dönüşünü konu alan bir spin-off duyuruldu. Joe Rogan’ın podcast programına konuk olan yönetmen Chad Stahelski, henüz film için stüdyo ve karakteri canlandıran Halle Berry ile görüşmeler yaptıklarını belirtti.

Başka spin-off’lar da düşünülüyor!

Yönetmen, programda sadece Halle Berry’li yeni bir filmi değil, potansiyel spin-off’ları da çıtlattı. Kendisinin açıklaması şu şekildeydi:

“Evet. Aslında denemek için birkaç kez görüşmelerde bulunduk… Spin-off teriminden nefret ediyorum. Ancak Wick serisinden başka ‘uydu projeleri’ yapmaya çalışıyorlar. Umarım iyi olurlar.”

İLGİLİ HABER

John Wick Serisinin Yönetmeni, ‘Filmin Dünyasını’ Oluşturmak İçin Marvel Patronundan Tavsiye Aldığını Açıkladı

Yorum yapın