Jennifer Lawrence’lı 18+ Komedi Filmi No Hard Feelings’ten Yeni Fragman Geldi [Video]

Sony, Jennifer Lawrence’ın başrolde yer alacağı No Hard Feelings’ten fragman paylaştı. Film, haziran ayında vizyona girecek.

Oscar ödüllü dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Lawrence, önümüzdeki ay yepyeni bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Komedi türünde ve 18 yaş ve üzeri izleyiciler için çıkış yapacak filmin ismi ise “No Hard Feelings”.

Filmin yapımcılığını üstlenen Sony, bugün filmden yepyeni bir fragman paylaştı. “Red-band”, yani yetişkinlere uygun olarak paylaşılan fragman, oldukça eğlenceli bir film izleyeceğimizi ortaya koydu.  

İşte No Hard Feelings’in yeni fragmanı

No Hard Feelings, finansal sorunlar çeken ve arabsı olmayan bir Uber sürücüsü olan Maddie (Jennifer Lawrence) isimli bir karakteri konu ediniyor. Bir aile, Maddie’den araba karşılığında üniversiteye gitmeye hazırlanan tuhaf oğullarıyla “çıkmasını” teklif ediyor. Karakterin bunu kabul etmesiyle de olaylar gelişiyor.

Yapımın yönetmen koltuğunda The Office, Good Boys ve Bad Teacher gibi yapımlardan tanıdığımız Gene Stupnitsky yer alıyor. Senaryo tarafında ise Stupnitsky’e John Phillips eşlik ediyor. Kadroda da Lawrence’a ek olarak Andrew Barth Feldman, Laura Benanti, Natalie Morales, Matthew Broderick gibi isimler var.

No Hard Feelings ne zaman vizyona girecek?

Türkçeye “Büyü de Gel” olarak çevrilen film, 23 Haziran 2023’te vizyona girecek.

İLGİLİ HABER

2023 Bomba Gibi Geliyor: İşte Bu Yıl Vizyona Girecek Birbirinden İddialı 10 Film

Yorum yapın