İGDAŞ, Kahramanmaraş'taki deprem bölgesinde çalışanlarına psikolojik destek semineri düzenliyorİstanbul Gaz Dağıtım A.Ş. (İGDAŞ), Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem sonrası bölgeye gönderdiği arama-kurtarma ekibi çalışanları ve yakınlarını kaybeden çalışanları için psikolojik destek semineri düzenliyor. Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın vereceği seminer, 9 Mayıs'ta Şişli Belediyesi, Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi'nde gerçekleştirilecek.

İGDAŞ, Kahramanmaraş’taki deprem bölgesinde çalışanlarına psikolojik destek semineri düzenliyorİstanbul Gaz Dağıtım A.Ş. (İGDAŞ), Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonrası bölgeye gönderdiği arama-kurtarma ekibi çalışanları ve yakınlarını kaybeden çalışanları için psikolojik destek semineri düzenliyor. Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın vereceği seminer, 9 Mayıs’ta Şişli Belediyesi, Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ebeler ve Hemşireler haftasında Kahramanmaraş depremlerinde hayatını kaybeden sağlık çalışanları anıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir