Hızlı ve Öfkeli Serisinin Son Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

CinemaCon 2023’te Hızlı ve Öfkeli serisinin son filminin vizyon tarihi paylaşıldı. Son film olacak on birinci film için biraz daha bekleyeceğiz.

2001 yılından bu yana devam eden Hızlı ve Öfkeli serisi, artık ömrünün sonuna yaklaşıyor. On birinci film ile sinema dünyasına veda edeceği halihazırda açıklanan seri, artık kesin bir bitiş tarihine kavuştu.

CinemaCon 2023’de yer alan Universal Pictures panelinde, Hızlı ve Öfkeli 11’in ne zaman yayınlanacağı açıklandı. Daha önce 2024 yılında yayınlanması planlanan filmin, 2025 yılı içinde yayınlanacağı açıklandı.

Hızlı ve Öfkeli 11 hakkında bilinenler:

Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi olacak olan on birinci film, onuncu filmin de yönetmen koltuğunda oturan Louis Leterrier tarafından yönetilecek. Filmin senaryosu ise Mortal Kombat ve Birds of Prey’de kalemleri bulunan Christina Hudson ve Oren Uziel tarafından yazılacak.

Hızlı ve Öfkeli’nin neredeyse tam 25 yıllık tarihine son verecek film hakkında henüz çoğu detay gizemini koruyor. Oyuncu kadrosunun 9 ve 10 ile aynı kalmasını bekliyor olsak da filmin konusunu ve serinin nasıl bir sona sahip olacağını henüz bilmiyoruz.

Öte yandan Hızlı ve Öfkeli 10’un önümüzdeki ay vizyona gireceğini belirtelim. Film, Dominic Toretto’nun ailesini, babasının ölümünün intikamını almak isteyen Cipher’dan korumasını konu alacak.

İLGİLİ HABER

Herkesin Merak Ettiği O Soruyu Cevapladık: Bin Tane Platform Var, Hangisine Üye Olmalı?

İlk Ay 1 TL’ye BluTV ve Hepsiburada Premium! Daha Ucuzu Yok

Yorum yapın