Hatay’da seçim afişlerinin indirilmesine İYİ Parti milletvekili adayı Gökhan Zan’dan tepki

Hatay’da eski milli futbolcu ve İYİ Parti milletvekili adayı Gökhan Zan’ın seçim afişleri kaldırıldı. Afişlerin kaldırılma anına ait videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Zan, “Memleketimizde böyle bir ekibi deprem haftasında da görmek isterdik bu çalışmalarıyla. Benden bu kadar çok korkmayın bu toprakların evladıyım kardeşiyim. Hatay’ın umuduyum.” ifadelerini kullandı.

İyi Parti Hatay milletvekili Adayı Gökhan Zan, Hatay’da seçim afişlerinin kaldırılmasına sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

“BENDEN BU KADAR ÇOK KORKMAYIN”

Seçim afişlerinin kaldırıldığı ana ait videoyu paylaşan eski milli futbolcu Zan, “Memleketimizde böyle bir ekibi deprem haftasında da görmek isterdik bu çalışmalarıyla. Benden bu kadar çok korkmayın bu toprakların evladıyım kardeşiyim. Hatay’ın umuduyum. Madem memleketimin sesi olmamı engellemeye çalışıyorsunuz, o zaman ben Ankara’ya geleceğim. Hatay’a ses olacağım.” ifadelerini kullandı.

HATAY’IN SESİ OLDU

Deprem felaketinin vurduğu Hatay’da yaptığı yayınlar ve yardımlarla bölgenin sesi olan Gökhan Zan, daha sonra İyi Parti‘ye katılmıştı. Zan, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde İYİ Parti Hatay milletvekili adayı olarak meclise girmek için yarışacak.

Seçim afişinin indirildiği an:

Sizce Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilme kararı doğru mu?

— Haberler.com (@Haberler) May 11, 2023 Haberler.com – Spor

Gökhan Zan İYİ Parti Spor Güncel Haberler

Yorum yapın