Guardians of the Galaxy Serisinin Son Filmi Olacak Volume 3’ten Yeni, Eğlenceli bir Fragman Yayınlandı

Marvel’ın merakla beklenen ve serinin son filmi olacak olan Galaksinin Koruyucuları 3’ten yeni oldukça eğlenceli bir teaser yayınlandı.

Galaksinin Koruyucuları serisinin son filmi olan Galaksinin Koruyucuları 3’te ekip son bir maceraya atılacak. Filmde Star-Lord, Mantis, Groot, Rocket, Drax, Gamora ve Nebula’nın son maceralarındaki eğlencelerine tanık olacağız.

Ayrıca filmde çizgi romanlardan güçlü ve kozmik bir varlık olduğunu bildiğimiz Adam Warlock (Will Poulter) gibi yeni karakterler de karşımıza çıkacak. Film için yeni bir fragman da daha dün yayınlandı. Gelin bu eğlenceli fragmana beraber göz atalım.

Galaksinin Koruyucuları 3 yeni teaser’ı

Fragmanda ekip üyelerinin bir arada olduğu samimi ve eğlenceli bir sahne gösteriliyor. Star-Lord, dünyaya getirdiği dostlarını arabaya bindiriyor ve Nebula ile aralarında komik bir diyalog geçiyor.

Galaksinin Koruyucuları 3, Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen ekiplerinden birinin son hikayesini anlatıyor. Hem komedi hem de dram unsurları içerecek olan filmde ayrıca Marvel çizgi romanlarının en ilginç karakterlerinden bazıları da yer alacak.

İLGİLİ HABER

Guardians of the Galaxy 3, X-Men ve Deadpool Gibi Mutantların MCU’ya Girişini Sağlayabilir: Peki Nasıl?

Galaksinin Koruyucuları 3, 5 Mayıs 2023 tarihinde beyaz perdede izleyicilerle buluşacak. Ancak hayranlar fragmanlardan filmin görsel efektlerine karşı eleştirilerde bulundular, hem de bir hayli. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yorum yapın