Galaksinin Koruyucuları 3 İçin İlk Tepkiler Geldi: Eleştirmenlerden Neredeyse Tam Not Aldı!

Marvel stüdyolarından çıkan ve serinin üçüncü filmi olacak olan Guardians of the Galaxy Vol.3 (Galaksinin Koruyucuları 3), 5 Mayıs’ta vizyona girecek. Film daha vizyona girmeden sosyal medya üzerindeki yorumlarda izleyicilerden yüksek not aldı.

Galaksinin Koruyucuları serisinin yıldızları Chris Patt, Zoe Saldana ve Dave Bautista, üçüncü filmin bir veda filmi olduğunu daha önce doğrulamışlardı. Serinin son filmi henüz daha vizyona girmedi ancak çeşitli bölgelerde gösterimleri şimdiden yapılmaya başlandı. 

Galaksinin Koruyucuları filmi 5 Mayıs tarihinde vizyona girmeden önce yapılan gösterimlerinde, sinema yazarları tarafından yorumlandı. Sosyal medyadan film hakkındaki yorumlarını paylaşan birçok kişinin tepkilerine bakıldığında, filmin izleyicilerden oldukça yüksek bir not aldığı görülüyor.

Gösterimlerin ardından sosyal medyada gelen tepkiler;

Tek kelimeyle inanılmaz. James Gunn’ın üçlemesi için Guardians Of The Galaxy Vol 3’ün daha mükemmel bir son olduğunu hayal edemiyorum. Her sonuç, her duygu, her karakter yolculuğu Marvel filmlerinin olabileceği kadar iyi. Komik, dokunaklı ve heyecan verici. Şu anda tekrar izlemek istiyorum.

Galaksinin Koruyucuları Vol 3, Marvel’ın kendi uzay operasına, Gunn ve ekibinin en büyük hitleri ve gösteriyi durduran yeni anlarıyla harika bir son veriyor. Ne güzel bir veda, lütfen müziği durdurmayın.

Galaksinin Koruyucuları Vol 3, James Gunn şaşırtıcı bir şekilde Rocket ve bu karakterler arasındaki sevgi ve dostluğa odaklanan duygusal bir hikaye üzerine bahse giriyor. Bahse giriyor ve kazanıyor. Oldukça inanılmaz (hayvan severler, birkaç zor sahne var)

James Gunn gerçekten de gelmiş geçmiş en iyi üçlemelerinden birini yaptı. Guardians Of The Galaxy Vol 3; duygusal bir hikaye ve müthiş kötü bir adamla seriye mükemmel bir son veriyor. Gunn’ın mizahı asla kaçırmaması inanılmaz. Bu film çok komik, doğru zamanda iyi şakalar.

Galaksı̇nı̇n Koruyucuları Vol 3; sürükleyici duygular, iç gıcıklayıcı kahkahalar ve heyecan verici aksiyonu hedefliyor. Bazen bunu başarıyor ama tüm bu karakterleri uğurlarken, garip bir şekilde dengesiz ve hayal kırıklığı yaratıyor. Üçlemenin en iyi makyaj ve görsel efektlerini içeriyor.

Galaksı̇nı̇n Koruyucuları Vol 3; kazıklarla, duygularla dolu ve sağlam bir son gibi hissettiriyor. Bu iyi bir şey! Prodüksiyon tasarımı ve set parçaları Marvel’ın en güçlülerinden biri. Uzun ama aile bulma teması her zaman en güçlü yanı olacak. Bu uyumsuzları özleyeceğim.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, beni birçok kez gözyaşlarına boğdu. James Gunn’ın Rocket’ın hikayesini anlatması çok işe yarıyor. Beklediğiniz gibi bir şey değil ama gerçekten başarılı. Mükemmel bir son.

Guardians Of The Galaxy Vol. 3 tek kelimeyle harika. Son derece duygusal ve inanılmaz derecede eğlenceli olmayı başaran aşırı dolu, cehennem gibi bir final. Aynı zamanda hayvan haklarının dokunaklı bir keşfi. Ben çok sevdim.

İlk Ay 1 TL’ye BluTV ve Hepsiburada Premium! Daha Ucuzu Yok

Yorum yapın