Fatih Karagümrük, teknik direktör Andrea Pirlo ile yolları ayırdı

Fatih Karagümrük, teknik direktör Andrea Pirlo’nun görevine son verdi. Sezon başında İstanbul ekibiyle 1 yıllık sözleşme imzalayan İtalyan hoca için kulüpten yapılan açıklamada, “Pirlo ve teknik ekibi ile gelecek sezon devam edemeyeceğimiz gerekçesiyle, geleceklerini planlamak için sezon sonuna kadar izin verdik.” ifadeleri kullanıldı.

Süper Lig ekibi Fatih Karagümrük, geleceği merak konusu olan teknik direktör Andrea Pirlo ile ilgili sürpriz bir karar aldı.

YOLLAR AYRILDI

Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre, Fatih Karagümrük, teknik direktör Andrea Pirlo ile yolları ayırdı. İtalyan hoca, İstanbul ekibiyle Süper Lig’de çıktığı 31 maçta 9 galibiyet, 11 beraberlik ve 11 mağlubiyet aldı.

“SEZON SONUNA KADAR İZİN VERDİK”

Fatih Karagümrük’ten yapılan açıklamada, “Pirlo ve teknik ekibi ile gelecek sezon devam edemeyeceğimiz gerekçesiyle, geleceklerini planlamak için sezon sonuna kadar izin verdik.” ifadeleri kullanıldı.

Fatih Karagümrük’ten yapılan açıklama şöyle:

Haberler.com – Spor

Fatih Karagümrük Andrea Pirlo Spor Haberler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İngiltere Kralı 3. Charles'ın taç takma töreninde çalan marşı duyan futbolseverler şaştı kaldı: Maç ne zaman başlayacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir