DC Evrenini Sıfırlayacak “The Flash” Filminden 2. Fragman Geldi!

DC evreninin merakla beklenen ve başrolünde Ezra Miller’ın yer aldığı The Flash’tan ikinci fragman bugün itibarıyla paylaşıldı. Film, Las Vegas’ta yapılacak CinemaCon etkinliğinde ilk tam gösterimiyle izleyici karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz dönemlerde ünlü aktör ve The Flash’ın baş kahramanı Ezra Miller hakkında çeşitli haberler meydana gelmişti. Haberlerin ardından Miller’ın halen The Flash filminin başrolünde yer alıp almaması gerektiği konuşulurken, ilk gösterimden önce filmden bir fragman daha geldi.

The Flash filmi, evrenin birçok ikonik süper kahramanının birden fazla versiyonunu bir araya getirerek DC çoklu evrenini açıyor.

The Flash, 16 Haziran’da vizyona girecek.

Filmde Barry Allen (Ezra Miller), annesinin ölümünü engellemek için onun öldürülmediği alternatif bir dünyaya seyahat ediyor. Bunu yaparken, hiç süper kahramanın olmadığı başka bir gerçeklikte kapana kısılıyor. 

Ana zaman çizgisindeki Barry, General Zod’u (2013 yapımı “Man of Steel “den dönen Michael Shannon canlandırıyor) durdurmak için başka bir dünyadaki Barry ve süper güçlü, Kriptonlu kahraman Supergirl (Sasha Calle) ile takım olmak zorunda kalıyor. 

Kadroda ayrıca Barry’nin ebeveynleri rolünde Ron Livingston ve Maribel Verdú, Barry’nin aşkı Iris West rolünde Kiersey Clemons ve Aquaman’in babası Thomas Curry rolünde “Aquaman” oyuncusu Temuera Morrison yer alıyor. 

The Flash filmi, 16 Haziran tarihinde vizyona girecek. 

The Flash fragmanını izlemek için;

Yorum yapın