Bakan Nebati’nin telefonundan bağlandı! Erdoğan’dan teşkilat üyelerine kritik seçim çağrısı

Mersin’de AK Parti İl Başkanlığınca düzenlenen bayramlaşma programına Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin telefonundan bağlanarak teşkilat üyelerine seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İnşallah bu defa çok daha farklı bir neticeyi Mersinli kardeşlerimizden bekliyoruz. Onun için şurada üç hafta kaldı. Büyük bir gayretle Mersin’i inşallah hallaç pamuğu gibi atmanız lazım” ifadelerini kullandı.

AK Parti Mersin İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma programına katılan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla aradı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TEŞKİLAT ÜYELERİNE SESLENDİ

Telefondan teşkilat üyelerine seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, partililerin bayramını kutladı. Erdoğan, yapımı tamamlanan köy evlerinin anahtar teslimi için Gaziantep Nurdağı’na doğru yola çıkacaklarını, oradaki vatandaşlarla da bayramlaşacaklarını söyledi.

“MERSİNLİ KARDEŞLERİMİZDEN FARKLI BİR NETİCE BEKLİYORUZ”

Seçimlerde Mersin’den destek beklediklerini ifade eden Erdoğan, “İnşallah bu defa çok daha farklı bir neticeyi Mersinli kardeşlerimizden bekliyoruz. Onun için şurada üç hafta kaldı. Büyük bir gayretle Mersin’i inşallah hallaç pamuğu gibi atmanız lazım. Durmak yok, yola devam.” diye konuştu.

“14 MAYIS’TA MERSİN’DE REKORLAR KIRACAĞIZ”

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destekleri için teşekkür ederek, “Bizler Mersin’de büyük bir heyecan içerisinde yola çıktık. Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta Mersin’de rekorlar kıracağız. Akşam da balkonda zaferinizi hep beraber kutlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Erdem Aksoy Gündem Editörü Haberler.com – Politika

Nureddin Nebati Politika Güncel Haberler

Yorum yapın