Avatar: The Way of Water, Disney+’a Geliyor: İşte Tarihi

Avatar: The Way of Water’ın Disney+ ile Max’e ne zaman geleceği açıklandı. Çok konuşulan film, 7 Haziran’da dijital ortamda izlenebilecek. Üstelik Türkiye’deki Disney+ aboneleri de filmi izleme şansı yakalayacaklar.

2022’nin en çok konuşulan filmlerinden bir tanesi, hiç şüphesiz Avatar: The Way of Water‘dı. İlk kez 2009 yılında tanıştığımız Avatar serisinin devamı niteliğindeki ikinci film, yayınlanmadan önceki dönemde de yayınlandığı dönemde de sinema dünyasının bir numaralı gündem maddesiydi. Film, şimdilerde gündemden düşmüş olsa da önümüzdeki günlerde yine çok konuşulacak.

Bunun nedeni, Avatar: The Way of Water’ın 7 Haziran itibarıyla Disney+ ile Warner Bros. Discovery’nin yenilenen dijital içerik platformu Max‘te (eski HBO Max) yayınlanacak olması. Böylelikle film, sinemaya gitme fırsatı bulamayanlar veya sinemaya gidip bir kez daha izlemek isteyen sinemaseverler için, sınırsız erişim imkanı sunacak. Tabi bu erişim için Disney+ veya Max’e abone olmak gerekecek.

Binlerce film, belgesel, dizi ve animasyona ev sahipliği yapan Disney+, platforma özel içeriklere ek olarak Marvel Studios, National Geographic ve Pixar gibi devlere ait yapımlara da ev sahipliği yapıyor. Platforma üye olmak ve Disney+ ayrıcalıklarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye’deki kullanıcılar da izleyebilecek mi?

İLGİLİ HABER

Avatar 3’ün 9 Saatlik Bir Versiyonu, Mini Dizi Olarak Disney+’ta Yayınlanabilir!

Disney+ Türkiye, Avatar: The Way of Water için çoktan bir sayfa oluşturdu ve filmin dijital platforma ne zaman geleceğini resmen açıkladı. Bu açıklamaya baktığımızda, 7 Haziran tarihinin Türkiye için de geçerli olduğunu görüyoruz. Yani film, resmi olarak 6 ayını doldurmamış olsa da Türkiye’de dijital olarak yayınlanacak diyebiliriz. Filmin Disney+ sayfası için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER

Avatar: Frontiers of Pandora Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı: Sezon Bileti ve Oyun İçi Para Paketleri İçerecek

İsterseniz aylık 64,99 TL, isterseniz yıllık 649,90 TL karşılığında üye olarak, Disney+ avantajlarına anında ulaşabilirsiniz.

#işbirliği

Anneleri Mutlu Edecek Teknolojik Hediye Tavsiyeleri

Yorum yapın