39 yaşındaki Ricardo Quaresma, 2024 yılında futbolu bırakacak

Eski Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, 1 yıl sonra futbolu bırakacağını söyledi. 39 yaşındaki futbolcu yaptığı açıklamada, “Kendimi bir yıl daha devam edebilecek durumda hissediyorum ve sonra futbola veda edeceğim.” dedi. Portekizli yıldız, 1 Temmuz 2022’den bu yana kulüpsüz.

Beşiktaş taraftarının sevgilisi Ricardo Quaresma geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, futbolu bırakacağı tarihi verdi.

“1 YIL DAHA DEVAM EDEBİLECEK DURUMDAYIM”

Portekiz basınından O Jogo’ya konuşan Quaresma, “En az bir yıl daha devam edebilirim. Hayallerimi gerçekleştirmeye devam ediyorum. Kendimi bir yıl daha devam edebilecek durumda hissediyorum ve sonra futbola veda edeceğim.” ifadelerini kullandı.

“PEPE HALA DÜNYANIN EN İYİ STOPERLERİNDEN BİRİ”

40 yaşında Porto ile yeni sözleşme imzalayan Pepe ile ilgili de açıklama yapan Quaresma, “Pepe adına mutluyum. Bunu birkaç kez söyledim, bu yaşta hala dünyanın en iyi stoperlerinden biri. Onu tanıyan herkes onun çok azimli biri olduğunu bilir. 40 yaşında olması ve en iyi oyuncularla birlikte futbol oynaması inanılmaz. Onun adına mutluyum. Ben de hâlâ neler yapabileceğimi biliyorum ve umarım bir yıl daha oynarım.” dedi.

Haberler.com – Spor

Portekiz Beşiktaş Spor Haberler

Yorum yapın