Zoom, Ülkemizdeki Kullanıcılar için Kesintisiz Türkçe Müşteri Desteği Verecek

Teknolojinin gelişmesi ve mobil cihazların yaygınlaşması ile beraber pek çok yeni uygulama ve servis hayatımızda yer almaya başladı. Bu yıl tüm dünya COVID-19 pandemisinin etkisi altında kaldı. Çin’in Wuhan kentinden tüm dünyaya yayılan virüs hayatın baştan aşağı değişmesine neden oldu. İnsanlar evlerine kapanmak durumunda kaldı. Uzaktan eğitim ve evden çalışma modelleri yaygınlaştı.

Bu değişim sonrası insanlar dijital iletişim uygulamalarını daha fazla kullanmaya başladı. Bu uygulamalar arasında biri var ki kısa sürede milyonlarca kişi tarafından başlıca tercih sebebi oldu. Tabi ki video konferans servisi Zoom’dan bahsediyoruz. Uygulamaya tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de insanlar büyük ilgi gösteriyor.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan bir araştırmaya Türkiye’de uzaktan eğitim sürecinde ilk tercihin Zoom olduğunu ortaya koymuştu. Ülkemizde artan ilgi sonrası Zoom kullanıcılara verdiği hizmet kalitesini iyileştirecek yeni bir adım attı. Video konferans servisi kesintisiz olarak Türkçe müşteri desteği vermeye başlıyor.

Zoom Türkçe Müşteri Desteğine Başladı

Dijital uygulamaların iyi bir deneyim sunması adına müşteri desteği büyük öneme sahip olmakta. Video konferans servisi Zoom artık ülkemizdeki kullanıcılarına Türkçe olarak 7/24 destek vereceğini açıkladı.

Duyuru platformun Türkiye temsilciliğini üstlenen Etgi Grup tarafından yapıldı. 2017 yılından bu yana uygulamanın Türkiye temsilciliğini üstlenen Etgi Grup, müşterilere kesintisiz teknik destek sunuyor. Alınan yeni kararla ilgili açıklamalarda bulunan Etgi Grup Genel Müdürü Bilgin Yazar, Zoom’u yurt dışı ile aynı fiyata sunduklarının altını çizdi.

Zoom Hisseleri Aşı Haberi ile Sert Düşüş Yaşadı

Müşterilerine kesintisiz destek verdiklerini vurgulayan Yazar, “Özellikle pandemi döneminde bilinirliğini daha da artıran Zoom, Zoom Phone, 3D desteği, yapay zeka kullanımı gibi gelişmiş yeni özellikleri sayesinde sadece bir video konferans uygulaması değil, tam entegre video iletişim sistemi halini aldı. Etgi Grup olarak Zoom’un bu yeni özelliklerinden kullanıcıların en verimli şekilde faydalanabilmesi için tüm konu başlıklarında destek oluyoruz.” ifadelerinde bulundu.

İlgili Haber:  İngiltere’de Hükümet Destekli Dev Kredi Programı Başlıyor

Zoom Sürekli Geliştiriliyor

Türkçe müşteri desteğinin özelikle kurumsal firmalar için sunulan deneyimi artıracağı belirtiliyor. Zoom’un son sürümünde 3D arka plan desteği, Zoom Phone geliştirmeleri, yapay zeka ve yeni entegre uygulamalar yer alıyor.

Video servisi kısa sürede popüler hale gelmesiyle beraber çeşitli güvenlik sorunları ile gündeme gelmişti. Şirket geçtiğimiz günlerde WhatsApp, Telegram gibi servislerde kullanılan uçtan uca şifreleme teknolojisini tüm Zoom kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.

Sponsorlu

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.

Sosyal Medya

Yorum yapın