Yılın Beklenen Oyunu Cyberpunk 2077, Xbox One X’in Reklam Yüzü Oldu

2020 yılı hem yeni oyun konsollarının hemde iddialı oyunları piyasaya çıktığı bir yıl olacak. Bu yıl en çok bekenen oyunlardan birisi ise Cyberpunk 2077 olacak. Keanu Reeves’in de yer aldığı oyun CD PROJECKT RED tarafından geliştiriliyor. Diğer yandan PlayStation, Xbox Series X ve Xbox One X konsolları da bu yıl görücüye çıkacak. Microsoft’un geliştirdiği yeni Xbox konsolu için Cyberpunk 2077 odağında bir tanıtım videosu yayınlandı.

Cyberpunk 2077 ile Microsoft arasında yapılan iş birliği bununla sınırlı değil. Geçtiğimiz günlerde oyundan esintilere sahip yeni bir Xbox kontrol cihazı ortaya çıkmıştı. Cihaz ilk olarak Amazon’un sitesinde görüldü ve yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor.

PlayStation 5 ve Xbox Series X’in Fiyatı Türkiye’de Çok Daha Pahalı Olacak

Diğer yandan Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi için 17 Eylül 2020 işaret ediliyor. Microsoft’un beklenen iki konsolundan biri olan Xbox One X ise Haziran ayı içerisinde satışa çıkacak. Paylaşılan tanıtım videosunda tarih bilgisine de yer veriliyor.

Cyberpunk 2077 Xbox’ın yanı sıra PlayStation, PC ve Google Stadia platformlarında oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyun için Steam üzerinden 249 TL fiyat ile ön sipariş verilebiliyor. PlayStation ve Xbox One fiyatları ise çok daha fazla. Söz konusu konsollar için oyunun fiyatı 459 TL ve 468 TL olacak. Oyun teması ile üretilecek olan Xbox One X’in sınırlı sayıda olacağı belirtiliyor. Konsol için paylaşılan yeni tanıtımı videodan izleyebilirsiniz.

Sponsorlu

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.

Teknoloji

İlgili Haber:  Instagram İçerik Oluşturucu ve İşletmeler için Sunduğu Kontrol Panelini Yeniliyor

Yorum yapın