Yer: İstanbul! 34 saniyelik video gündem oldu, Suriyeli şahsın ekonomi tavsiyesi infial yarattı

Bir süredir vatandaşın nabzını tutan ve gündem olan sokak röportajlarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul’un Bağcılar ilçesinde gerçekleşen röportaj sosyal medyada gündem oldu.

HAMBURGER YEMESİNLER MAKARNA YESİNLER

Röportaja konuk olan ve Suriyeli olduğunu belirten şahıs ekonomi hakkında vatandaşlara “Millet hamburger yiyor 39, 40 lira yemesinler evde makarna yesinler. Doğru mu abi? biz makarna yiyoruz. Hep makarna değil yumurta da yiyoruz” tavsiyesinde bulundu.

KULLANICILAR TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan Suriyeli’nin yaptığı skandal “Hamburger yemesinler, makarna yesinler” önerisine sosyal medya kullanıcıları büyük tepki gösterdi.İşte gelen tepkilerden bazıları Yer: İstanbul! Suriyeliden ekonomi tavsiyesi: Hamburger değil makarna yiyinYer: İstanbul! Suriyeliden ekonomi tavsiyesi: Hamburger değil makarna yiyinYer: İstanbul! Suriyeliden ekonomi tavsiyesi: Hamburger değil makarna yiyinYer: İstanbul! Suriyeliden ekonomi tavsiyesi: Hamburger değil makarna yiyinYer: İstanbul! Suriyeliden ekonomi tavsiyesi: Hamburger değil makarna yiyinHaberler.com / Bilsay Özer – Ekonomi

İstanbul Bağcılar Ekonomi Ekonomi Güncel Haberler

Kaynak: [source_domain

İlgili Haber:  General Motors Hisseleri 85 Dolarlık Hedef Fiyatla Güçlü Yükseldi

Yorum yapın