Süper Lig ekibinin çilesi bitiyor! Bakan Soylu sözünü aldı, yeni stat yakında hazır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fatih Karagümrük Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Kulüp yetkililerinin stat istemesi üzerine telefonla aradığı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Karagümrük’ün hem stadını hem antrenman tesisi ihtiyacını karşılayacağız Ben işin takipçisiyim. En kısa zamanda hem antrenman sahaları, hem müsabaka stadı yapılmış olacak” dedi.

Seçim çalışmalarına devam eden Süleyman Soylu, Fatih’te bulunan Karagümrük Spor Kulübünü ziyaret etti. Bakan Soylu’ya Kulüp Başkanı Süleyman Hurma, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, oyuncular ve taraftarlar eşlik etti.

MÜJDEYİ VERDİ

Kulüp yetkililerinin stat istemesi üzerine Bakan Soylu, telefonla Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu aradı. Bakan Kasapoğlu, “Karagümrük’ün hem stadını, hem antrenman tesisi ihtiyacını karşılayacağız. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

“BEN TAKİPÇİSİYİM”

Konunun takipçisi olacağını söyleyen Bakan Soylu, “Murat Kurum Bakanımız, Arnavutköy’deki yeri Gençlik ve Spor Bakanlığına tahsis ediyor. İşlemleri son aşamada kendisi takip edecek. Ardından Gençlik ve Spor Bakanımız da, Cumhurbaşkanımızın talimatları çerçevesinde Karagümrük Stadını bitirecek. Ben işin takipçisiyim. En kısa zamanda hem antrenman sahaları, hem müsabaka stadı yapılmış olacak” dedi.

Sizce Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilme kararı doğru mu?

— Haberler.com (@Haberler) May 11, 2023

Sizce #SüperLig’in şampiyonu kim olacak?

— Haberler.com (@Haberler) May 7, 2023 Alper Kızıltepe Spor Editörü Haberler.com – Spor

Fatih Karagümrük Süleyman Soylu Spor Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir