Samsung Klima Reklamında Tam Ekran Telefon için Spoiler Verdi

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, ağırlıklı olarak akıllı televizyon ve akıllı telefon gibi ürünleri ile adından söz ettiriyor. Ancak şirket çok geniş bir ürün yelpazesine sahip ve bu yolla dünya genelinde milyonlarca kişiye ürün desteği sağlıyor. Güney Kore merkezli şirket bilindiği üzere sektörün önde gelen klima üreticilerinden biri konumunda.

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde klima satışlarının artması bekleniyor. Samsung ise bu çerçevede yeni klimaları için bir reklam filmi paylaştı. Bu reklam filminde dikkat çeken başka bir ayrıntı ortaya çıktı. Reklamda görülen bir akıllı telefon modeli, Samsung’un gelecekte piyasaya süreceği bir modele işaret ediyor olabilir.

Samsung ile BOE Arasında OLED Ekran Anlaşması Yapılabilir

Teknoloji devi dünyanın en fazla akıllı telefon satışı yapan üreticisi konumunda ve her yıl yeni modeler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kullanıcıların yeni nesil akıllı telefonlarda başlıca beklentileri arasında çentiksiz bir ekran yer alıyor. Bu sayede tam ekrana sahip bir görünüm elde edilebiliyor.

Ancak ön kameranın kullanımı için bu durumun oldukça zor olduğu söylenebilir. Daha önce bazı akıllı telefon üreticileri ön kamera için farklı çözümler düşünmüş ve çentiksiz konsept tasarımlar paylaşmıştı. Reklam filminde görünen tam ekran telefon ise Samsung’un bu özelliğe sahip bir telefon geliştirdiği yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Bu telefonla ilgili herhangi bir bilgi mevcut değil ancak tahminler şirketin ekran altı kamera teknolojisi üzerinde çalıştığı yönünde. Bununla beraber açılabilir bir ön kamera mekanizmasına da yer verilebileceği tahmin ediliyor.

Bazı iddialara göre şirketin Galaxy A serisine ait bir modelde bu tasarıma yer verebileceği belirtiliyor. Şirket bu telefonunda açılır bir ön kamera üzerinde çalışıyor olabilir. Samsung’un klima reklamında dikkat çeken tam ekrana sahip telefonu videodan izleyebilirsiniz.

İlgili Haber:  Twitter’da Yeni Dönem: Sesli Tweet Atma Özelliği Duyuruldu

Sponsorlu

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.

Teknoloji

Yorum yapın