Netflix Yerli Dizilerine Bir Yenisini Ekliyor: Bir Başkadır’ın Fragmanı Yayınlandı

ABD merkezli dijital yayın servisi Netflix abone sayısını her geçen gün hızla artırıyor. Geçtiğimiz günlerde üçüncü çeyrek verilerini açıklayan platform kullanıcı sayısını artırmaya devam ettiğini duyurmuştu. Dünya genelinde olduğu kadar ülkemizde de büyük ilgi gören Netflix’in 1.5 milyonun üzerinde abonesi bulunuyor. Yayın servisi son dönemde Türk yapımı dizi ve filmlere de ağırlık vermeye başladı.

Şirket daha önce Hakan: Muhafız, Atiye, Rise of Empires: Ottoman gibi yapımlar ile Türkiye’deki abonelerinin dikkatini çekmişti. Önümüzdeki günlerde bu dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Netflix Türk yapımı yeni dizisi Bir Başkadır’ın fragmanını paylaştı. Dizinin senaristliğini ve yapımcılığını daha önce Masum dizisi ile adından söz ettiren Berkun Oya üstleniyor.

Netflix Futbol Konulu Belgesellerine David Beckham’ın Hayatını da Ekleyecek

Oyuncu kadrosuna ise Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Nesrin Cavadzade, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Bilge Önal ve Settar Tanrıöğen gibi ünlü isimler yer alıyor. Bir Başkadır farklı kültür ve geçmişlere sahip sekiz insanın İstanbul’da hayatlarının kesişmesine odaklanıyor.

Netflix’in diziyle ilgili açıklamasında, “Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.” ifadeleri yer alıyor. Netflix bu diziyle ilgili daha önce herhangi bir duyuruya yer vermemişti. Dolayısıyla Bir Başkadır’ın sürpriz olduğunu söyleyebiliriz.

Bir Başkadır, 12 Kasım’da Netflix’te izleyici ile buluşacak. Dizi için yayınlanan fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Sponsorlu

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.

Sinema

İlgili Haber:  Petrol Fiyatları OPEC’in Talep Beklentisindeki Artışla %1’den Fazla Yükseldi

Yorum yapın