iPhone 12 Pro Donanımını Gözler Önüne Seren Parçalarına Ayrılma Videosu Yayınlandı

Apple her yıl tanıttığı iPhone modellerine yenilerini ekliyor. Şirket geçtiğimiz günlerde düzenlediği lansmanda iPhone 12 serisinin tanıtımını gerçekleştirdi. iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinden oluşan seri, farklı tasarımı ve geliştirilmiş donanımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleri için ön sipariş süreci başladı ve telefonlar kullanıcılar ile buluşmaya başladı. Serinin diğer telefonları iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max önümüzdeki günlerde kullanıcılara sunulacak. Telefonların tanıtılması ile beraber kullanıcılara fikir verecek pek çok test yapılmaya başlandı.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 12 Pro dayanıklılık testine girmişti. Telefon bu testten tatmin edici bir sonuçla ayrılmıştı. Kullanıcıların merak ettiği bir diğer test ise parçalarına ayrılma üzerine oluyor. Mobil cihazlar üzerinde yaptığı testler ile bilinen JerryRigEverything, iPhone 12 Pro’yu parçalarına ayırdı.

Apple’ın Sıradaki Telefonu iPhone 13 için Parmak İzi ve Lightning Sızıntıları Geldi

Telefonun iç donanımı açıldığında MagSafe mıknatıslarının dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Mıknatıslar son derece ufak ve halka şeklinde sıralanmış. MagSafe teknolojisi üçüncü parti aksesuarlar tarafından destekleniyor ve kullanıcılara yepyeni bir kablosuz kullanım deneyimi vadediyor. Bunun yanı sıra beklentilerin dışında bir ekipmana rastlanmadığını söyleyebiliriz.

Apple iPhone 12 Pro’nun başlangıç modeli için yurt dışı fiyatını 999 dolar olarak açıkladı. Telefonun ülkemizdeki fiyatının 15 bin TL seviyesinde olacağı tahmin ediliyor. A14 Bionic işlemciden güç alan telefon 5G desteğini üzerinde bulunduruyor. Apple’ın yeni amiral gemisinin parçalarına ayrılma anını videodan izleyebilirsiniz.

Sponsorlu

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.

Teknoloji

İlgili Haber:  AB Komisyonu’na Göre 2021’de En Yüksek GSYİH Büyümesi İspanya’nın Olacak

Yorum yapın