Canan Kaftancıoğlu: Başkasının yerine oy kullanmak isteyen sandık kurulu başkanı gözaltına alındı

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul’da bir sandık kurulu başkanının seçmene verdiği pusulaya kendisi oy kullanmak istediği için sandık kurulu başkanlığının iptal edildiğini ve gözaltına alındığını duyurdu.

Türkiye’nin aylardır konuştuğu seçim günü geldi çattı. Tüm illerde kurulan sandıklarda oy kullanma heyecanı yaşanıyor. İstanbul‘da bulunan bir sandıkta ise tatsız bir olay meydana geldi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu yaşananları, sosyal medya hesabından paylaştı.

“ŞİMDİ O DÜŞÜNSÜN”

Kaftancıoğlu, paylaşımda şunları kaydetti: “İstanbul’da bir sandık kurulu başkanı seçmene verdiği pusulaya kendisi oy kullanmaya kalktığı için sandık kurulu başkanlığı iptal edildi. Canavarsın CHP örgütü. İlçe seçim kurulu ve emniyet güçlerimize teşekkür ederiz. Gözaltında… Şimdi o düşünsün.”

İstanbul Seçim Sonuçları İstanbul Yerel Seçim Sonuçları 2019 İstanbul Genel Seçim Sonuçları 2018 Kaynak: ANKA / Politika

Cumhuriyet Halk Partisi Canan Kaftancıoğlu İstanbul Politika Güncel Haberler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na yeni lakap taktı: 28'inde bay bay Kemal'e vah vah Kemal diyeceksiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir