953 bin TL’den satışa sunulacak! Togg’un fiyatı sosyal medyayı ikiye böldü

Türkiye’nin yerli otomobil Togg’un merakla beklenen fiyatı açıklandı. “T10X” adının verildiği model 953 bin TL’den başlayan fiyat etiketine sahip olacak. Aynı modelin V2 RWD standart menzili 1 milyon 55 bin TL, V2 RWD uzun menzil modeli ise 1 milyon 215 bin TL olacak.

ÖN SİPARİŞ SÜRECİ 16 MART’TA BAŞLIYOR

Togg T10X, çekiliş yöntemiyle belirlenecek kullanıcılarıyla 2023 yılı boyunca buluşacak. 16-27 Mart tarihleri arasında T10X için togg.com.tr ve Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş süreci gerçekleşecek.

PAHALI DİYEN DE OLDU UCUZ BULAN DA

Bu duyurunun ardından Togg kısa sürede sosyal medyada gündeme oturdu. Twitter’da binlerce kullanıcı konuyla ilgili paylaşım yaptı. Kullanıcıların bir kısmı belirlenen fiyatı uygun bulurken bir kısmı ise pahalı olduğunu söyledi. İşte o yorumlardan bazıları: Togg'un fiyatı sosyal medyayı ikiye böldüTogg'un fiyatı sosyal medyayı ikiye böldüTogg'un fiyatı sosyal medyayı ikiye böldüTogg'un fiyatı sosyal medyayı ikiye böldüTogg'un fiyatı sosyal medyayı ikiye böldüTogg'un fiyatı sosyal medyayı ikiye böldüTogg'un fiyatı sosyal medyayı ikiye böldüTogg'un fiyatı sosyal medyayı ikiye böldüGözde Nur Bayar Gözde Nur Bayar Gündem Editörü Haberler.com – Ekonomi

TOGG Ekonomi Güncel Haberler

Kaynak: [source_domain

İlgili Haber:  Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın Kullanım Videosu Paylaşıldı

Yorum yapın